Produkty do produkcji roślinnej

Produkty do produkcji roślinnej

Produkty do produkcji roślinnej

Biostymulanty są pierwszym wyborem w produkcji roślinnej, ponieważ stanowią ważne zabezpieczenie jakości i wydajności upraw polowych. Nasze, wyprodukowane na bazie alg, biostymulanty mają właściwości stymulujące witalność roślin, ukorzenienie i właściwości fizyko-chemiczne gleby. Dzięki temu zwiększają one tolerancję roślin na czynniki stresogenne takie jak susza, upał, zimno, zabezpieczając przy tym jakość zbiorów. Zastosowanie biostymulantów poprawia również regenerację roślin, zwłaszcza po okresach stresowych. Produkty z linii boncrop przetestowano i dopuszczono do zastosowania dla kukurydzy, zbóż, rzepaku, ziemniaków czy soi. 
Aplikacja biostymulantu w płynie boncrop flow jest bardzo prosta. Produkt stosowany jest dolistnie, umożliwiając bezpośredni pobór przez liście preparatu zawierającego ekstrakt z alg morskich. Aminokwasy i kwasy humusowe są szybko dostępne dla roślin i natychmiast rozwijają swoje działanie redukujące stres. Ponadto boncrop flow jest dopuszczony do stosowania w ekologicznych uprawach. Bardzo dobra mieszalność z innymi produktami umożliwia jednoczesne użycie ze środkami ochrony roślin, takimi jak herbicydy i fungicydy, dzięki czemu można zmniejszyć nakład pracy i ograniczyć koszty.
Zastosowanie boncrop solid jako nawóz pod korzeń podczas siewu kukurydzy przyczynia się do znacznej poprawy wykorzystania substancji odżywczych i ma pozytywny wpływ na rozwój roślin w początkowym okresie. Dzięki temu produktowi można również zaoszczędzić na nawozach azotowych i fosforowych oraz zmniejszyć obciążenie bilansu nawozowego.
Dzięki zrównoważonemu pozyskiwaniu naszych alg, które przetwarzamy na biostymulanty, osiągamy wysoką jakość, koncentrację substancji czynnych i skuteczność produktu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach do produkcji roślinnej? Skontaktuj się z naszymi doradcami i uzyskaj kompleksową poradę dotyczącą użycia biostymulantów boncrop.