Produkcja w fabrykach SCHAUMANN-a
Innowacyjne produkty własnej produkcji

Fabryki SCHAUMANN-a: Bezpieczna i odpowiadająca zapotrzebowaniu produkcja z pełną kontrolą jakości

Dzięki własnym, nowoczesnym fabrykom, zlokalizowanym w różnych europejskich miastach, SCHAUMANN może zagwarantować wysoką jakość i elastyczną, zorientowaną na klienta produkcję, odbywającą się w warunkach ściśle określonych przez zarządzanie jakością.

Optymalne zaopatrzenie dzięki innowacyjnym produktom

Program produktów firmy SCHAUMANN jest zróżnicowany. Obejmuje mieszanki paszowe uzupełniające mineralne i mieszanki substancji czynnych, opracowane pod kątem szczególnych sytuacji i etapów wydajności, takich jak ciąża, laktacja, odchów lub opas/tucz, a także stworzone przez naszą firmę zakwaszacze, probiotyki, biologiczne zakiszacze na bazie bakterii kwasu mlekowego. Aby zabezpieczyć jakość pasz objętościowych położyliśmy nacisk na konserwację paszy. Jedyne w swoim rodzaju zakiszacze na bazie bakterii kwasu mlekowego zapewniają skuteczne wsparcie procesu zakiszania. Wszystkie nasze produkty są wyjątkowe, innowacyjne i najwyższej jakości.

Kontrola jakości dzięki własnej produkcji

SCHAUMANN postrzega siebie jako podmiot szczególnie odpowiedzialny za sprostanie jakościowym oczekiwaniom klienta i tym samym wymagającej produkcji żywności.  

Rozumienie jakości przez firmę Schaumann zawiera się w tym, że produkcja następuje w fabrykach należących do koncernu. Jest to szczególnie korzystne w przypadku wytwarzania produktów specjalnych i składników innowacyjnych takich jak probiotyki, bakterie kwasu mlekowego, produkty fermentacji, organiczne mikroelementy i kwasy, których produkcja jest procesem wymagającym wyjątkowej uwagi. Wszystkie etapy produkcyjne podlegają ścisłej kontroli jakości. Nasze produkty są sprawdzane, zarówno przez nasze własne laboratorium, jak i przez niezależne instytuty. 

Przejrzystość dzięki niezależnym instytutom

Zarządzanie jakością w firmie SCHAUMANN  związane jest z certyfikacją produkcji na wszystkich jej stopniach przez niezależne, akredytowane instytuty. System sprzyja ciągłemu polepszaniu procesów i daje naszym klientom pewność i wiarygodność. Wszystkie fabryki cechuje kontrolowana i zgodna z systemem HACCP produkcja. Zagwarantowana jest pełna identyfikowalność – od surowca do konsumenta.