Preparat mlekozastępczy KALBI LACTAL: Nowa receptura dla najwyższych wymagań przy wczesnym odsadzaniu


Od wprowadzenia na rynek w roku 1983, KALBI LACTAL uważany jest za tradycyjny preparat mlekozastępczy o cenionych właściwościach,  szczególnie pod kątem wymagań przy wczesnym odsadzaniu. Dzisiaj produkt KALBI LACTAL identyfikowany jest z jakością i udanym odchowem cieląt. Szczególne wymogi przy technicznie zaawansowanej procedurze wczesnego odsadzania oraz odpajanie do woli dały impuls do stworzenia przez firmę SCHAUMANN nowej receptury.

 

Podstawą to, co sprawdzone

Pozytywny wizerunek KALBI LACTAL był powodem, dla którego postanowiono stworzyć nową recepturę właśnie na jego bazie. Podstawą nowej receptury został sprawdzony udział chudego mleka w proszku w ilości 60 %. Ponadto dodano składniki, które odpowiadają współczesnym wymogom w zakresie wczesnego odsadzania i pojenia do woli.

 

Innowacyjność czyni recepturę przyszłościową

Do szczególnych komponentów należą, obok nowoczesnej kombinacji bakteriobójczych monoglicerydów (MCM), organiczne łączenia mikroelementów AMINOTRACE, AKTIMAG z wysoce przyswajalnym magnezem oraz lizynian miedzi i probiotyk PROVITA LE.

 

KALBI LACTAL wspiera wczesny i bezpieczny rozwój

Wysoce wartościowy skład stymuluje zdrowotność cieląt, wczesny rozwój żwacza oraz wzrost kosmków jelitowych, zapewniając pewny i szybki sukces w odchowie. Optymalny profil aminokwasów, specjalny aromat, lekkie zakwaszenie wspierają intensywny pobór będący podstawą skutecznego zaopatrzenia cieląt. Probiotyk redukuje liczbę biegunek i poprawia konsystencję kału.

 

Preparat mlekozastępczy według najwyższych standardów

KALBI LACTAL jest funkcjonalnym preparatem mlekozastępczym, gwarantującym bezpieczny i udany odchów. Tym samym stanowi również bazę ukierunkowanego programowania metabolicznego dla wysokowydajnego potomstwa. Jego nowy skład dopełnia program SCHAUMANN-a do odchowu cieląt.
 


Plan pojenia ad libitum z KALBI LACTAL

Monoglicerydy (MCM)