SCHAUMANN - Koncepcja sukcesu hodowcy

Celem przedsiębiorstwa  jest maksymalne zadowolenie klienta na całej linii produkcji zwierzęcej.

Każdy klient powinien mieć do dyspozycji koncept żywieniowy, który uwzględnia jego indywidualne gospodarstwo i umożliwia dzięki zastosowaniu  innowacyjnych i wysokojakościowych produktów wydajną,  długotrwałą i opłacalną produkcję zwierzęcą.

Ścisłe zazębianie się własnych jednostek badawczych, własnej technologii produkcyjnej oraz należącego do produktu doradztwa to podstawa strategii przedsiębiorstwa.

Prace badawczo- rozwojowe


"Ciągły dialog pomiędzy badaniami naukowymi a praktyką" – tak brzmi myśl przewodnia firmy SCHAUMANN, która  doprowadziła do założenia Instytutu Badawczego ISF GmbH. Instytut Badawczy ISF GmbH pracuje nad rozwojem nowych i innowacyjnych produktów z grupami kompetentnych pracowników oraz we współpracy z innymi wiodącymi instytutami. Wyposażenie ISF umożliwia niezależną pracę w laboratorium oraz w gospodarstwie doświadczalnym, czego wynikiem są dopracowane w każdym calu i zorientowane na praktykę produkty, uwzględniające najnowsze wyniki badań naukowych.

 

Więcej o Instytucie Badawczym ISF

Bezpieczna i odpowiadająca zapotrzebowaniu produkcja


Dzięki własnym, nowoczesnym fabrykom umiejscowionym w różnych europejskich miastach firma może zagwarantować wysoką jakość i elastyczną, bliską klientom produkcję odbywającą się w warunkach ściśle określonych przez zarządzanie jakością.

 

Więcej o zarządzaniu jakością

Fachowe doradztwo na najwyższym poziomie


Każde gospodarstwo rolne jest jedyne w swoim rodzaju. Rozpoznanie jego indywidalnego zaporzebowania i dopasowanie rozwiązań żywieniowych z konceptu SCHAUMANN-a to jedno z głównych zadań specjalistów zajmujących się doradztwem. Są to pracownicy i partnerzy, którzy posiadają fachową wiedzę i pełną znajomość konceptu żywieniowego. Doradzenie skutecznych produktów i ustalanie dawkowania należą do zakresu oferowanych przez nas usług. W przypadku szczególnych potrzeb ze strony klienta, swoją wiedzą służą fachowcy wyspecjalizowani w danej dziedzinie.