O firmie

O firmie SCHAUMANN

Ideą przewodnią firmy SCHAUMANN jest sukces hodowcy na całym świecie. Dzięki własnym jednostkom badawczym, własnej technologii produkcyjnej oraz zachowaniu międzynarodowych standardów jakości i należącego do produktu fachowego doradztwa SCHAUMANN jest gwarancją zadowolenia klientów w branży produkcji zwierzęcej.

Zintegrowany koncept firmy SCHAUMANN

Koncern

H. Wilhelm Schaumann wraz z założeniem firmy w roku 1938 stworzył podwaliny międzynarodowego koncernu, którego przedsiębiorstwa skupiły się razem pod szyldem Huelsenberg Holding GmbH & Co KG.

 

Koncern

Zarys historii

Sukces wyprodukowanego w 1938 r. przez H. Wilhelma Schaumanna koncentratu witaminowego dla gospodarstw rolnych, opartego na tranie i oleju rybim, to pierwszy krok w kierunku stworzenia silnej, cieszącej sie uznaniem, marki SCHAUMANN.

 

Historia przedsiębiorstwa
 

Kariera

Sukces gospodarstwa naszego klienta to również nasz sukces. Aby go osiągnąć poszukujemy kompetentnych i zaangażowanych współpracowników.

 

 

Praca w firmie SCHAUMANN

Fundacja

Wraz z założeniem fundacji H.Wilhelm Schaumann firma SCHAUMANN poświęciła się dobroczynnemu wspieraniu rozwoju wiedzy o zwierzętach i rolnictwie.

 

   

Fundacja