DLG-Imagebarometer 2017

 

W roku 2017 firma SCHAUMANN utrzymała pierwsze miejsce w rankingu Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego "DLG-Imagebarometer" w kategorii producentów pasz i środków do produkcji rolnej.

 

Sukces ten niewątpliwie zawdzięczamy zaufaniu klientów w potencjał, jakim dysponujemy. Nieustannie działamy w kierunku rozwoju innowacyjnych produktów oraz służymy obszerną wiedzą w zakresie produkcji zwierzęcej i produkcji pasz.
Wyniki DLG - Imagebarometer 2017 bazują na ankiecie przeprowadzonej wśród kilkuset gospodarstw oceniających znajomość marki, lojalność marce, efektywność marki i wizerunek marki. 

Gazela Biznesu 2015


 

 

 


 

 

  

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że zostaliśmy uhonorowani tytułem Gazela Biznesu 2015, w XVI edycji rankingu organizowanego przez dziennik gospodarczy "Puls Biznesu". Nagroda przyznawana dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw to niewątpliwie powód do dumy i satysfakcji. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom, gdyż niewątpliwie współpraca z Państwem przyczyniła się do uzyskania tego wyróżnienia.