Nowości

"Ciągły dialog pomiędzy badaniami naukowymi a praktyką" – tak brzmi myśl przewodnia firmy SCHAUMANN, która doprowadziła do założenia Instytutu Badawczego ISF GmbH. 

 

Wynikiem prac rozwojowych są dopracowane w każdym calu i zorientowane na praktykę produkty, uwzględniające najnowsze wyniki badań naukowych.

 

Nowe produkty

Ciągłe prace badawczo-rozwojowe prowadzą do coraz to nowszych rozwiązań, oferujących szczególne korzyści dla rolników i zwierząt. Nowe produkty i nowe linie produktów zyskują powszechne uznanie fachowców. Poniżej możesz zapoznać się z informacjami na temat nowości w firmie SCHAUMANN.

 

Bydło

Trzoda

Zakiszanie & higiena paszy

Innowacyjne substancje czynne

To, co wyróżnia produkty firmy SCHAUMANN, to fakt, iż zastosowane w większości substancje czynne, probiotyki, kombinacje substancji czynnych i kwasów, zostały opracowane przez Instytut Badawczy ISF SCHAUMANN FORSCHUNG.

 

Substancje czynne SCHAUMANN-a

Wyniki badań

Wszystkie nowe produkty badane są pod kątem jednoznacznych korzyści dla zwierząt i dla ich wydajności - zarówno w laboratorium jak i poprzez obszerne doświadczenia praktyczne, przeprowadzane w naszym instytucie oraz przez niezależne jednostki badawcze. Poniżej możesz się zapoznać z wynikami badań.

 

Bydło

Trzoda

Drób

Zakiszanie & higiena paszy