Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie bydła

Preparat mlekozastępczy KALBI LACTAL: Nowa receptura dla najwyższych wymagań przy wczesnym odsadzaniu

Produkt KALBI LACTAL identyfikowany jest z jakością i udanym odchowem cieląt. Szczególne wymogi przy technicznie zaawansowanej procedurze wczesnego odsadzania oraz odpajanie do woli dały impuls do stworzenia przez firmę SCHAUMANN nowej receptury.

RINDASPEZIAL: Kompleks minerałów łączący w sobie pojedyncze, pożądane komponenty

Zastosowanie wielu składników w celu uzupełnienia paszy w minerały wiąże się z wieloma wyzwaniami. RINDASPEZIAL, nowy program SCHAUMANN-a, łączy w jednym pakiecie pojedyncze składniki mineralne, redukując ryzyko błędu i zmniejszając nakład pracy.

KALBI TMR ALFA PLUS: Skrócony odchów cieląt

Efektywny odchów cieląt i młodego bydła jest podstawą sukcesu w produkcji mlecznej. Wczesne rozpoczęcie pobierania dużych ilości paszy przez cielęta jest przy tym czynnikiem decydującym. Z KALBI TMR ALFA PLUS cel ten zostaje szybciej osiągnięty.

Caromag: Pięciokrotna formuła wspierająca krowy mleczne w okresie rui i szczególnego obciążenia

Skuteczność CAROMAG-u opiera się na kombinacji różnych witamin, beta-karotenu oraz AKTIMAG-u (łatwoprzyswajalnego żródła magnezu). Ta pięciokrotna formuła oddziałuje pozytywnie zarówno na krowę jak i na cielę.

RINDAMAST: Koncept żywieniowy na wszystkie fazy tuczu opasów

Nowy program dla opasów RINDAMAST składa się z sześciu produktów, które stanowią uzupełnienie paszy objętościowej we wszystkich fazach tuczu. Zaopatrzenie w podstawowe składniki mineralne, substancje czynne i mikroelementy gwarantuje najlepsze efekty.

SCHAUMANN ENERGY VITAL

Poszerzając linię produktów  o SCHAUMANN ENERGY VITAL udało się firmie SCHAUMANN stworzyć bogaty w energię produkt, poprawiający zaopatrzenie dawek opartych na bazie kukurydzy w kwasy tłuszczowe OMEGA-3, co sprzyja płodności zwierząt.

Drukuj Top